Zasięg działania

Implanty chirurgia implantologia Praga-Północ

Jeśli posiadasz nieestetyczne braki w uzębieniu to skorzystaj z bogatej oferty naszej implantologii. Na problemy związane z usunięciem zęba, narośli w jamie ustnej czy w razie konieczności przeprowadzenia skomplikowanych zabiegów proponujemy usługi naszej chirurgii stomatologicznej. Zapoznaj się ze szczegółami i wybierz klinikę w pobliżu Pragi-Północ. 

Implantologia Praga-Północ

Implantologia to dziedzina stomatologii, która proponuje nowoczesne rozwiązania dla Twoich brakujących zębów. Skupia się na wszczepianiu implantów, czyli sztucznych korzeni zębowych w kości szczęki. Te małe, mocne, tytanowe śruby są niezwykle wytrzymałe, stabilne i mogą być użytkowane przez wiele lat. Uważane są za jedne z najbardziej bezpiecznych i trwałych rozwiązań w przypadku zastępowania brakujących zębów. Ponadto wyglądem, kolorem i kształtem przypominają naturalne uzębienie. Jakie etapy wszczepiania implantów przewiduje implantologia?

  • wywiad z pacjentem i dokładna diagnoza,
  • wszczepienie implantu w kość szczęki przy znieczuleniu miejscowym,
  • wizyty kontrolne i obserwowanie procesu gojenia,
  • montowanie na implancie protez, koron lub mostów 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat implantów? Skontaktuj się z naszą rejestracją i umów się z implantologiem. 

 

Chirurgia stomatologiczna Praga-Północ

Innym, niezwykle istotnym działem stomatologii jest chirurgia stomatologiczna. Do jej podstawowych zadań należą;

  • ekstrakcja, czyli usunięcie zęba, na przykład w przypadku zębów chorych, zainfekowanych lub dodatkowych ósemek,
  • leczenie kanałowe, czyli usunięcie zainfekowanej tkanki zęba, oczyszczenie kanałów i ich wypełnianie specjalnym materiałem,
  • wszczepianie implantów, czyli sztucznych korzeni w kość szczękową,
  • zabiegi chirurgiczne szczęki poprawiające jej funkcje i strukturę, na przykład korekcja skomplikowanej wady zgryzu, urazów szczęki lub zabiegi związane z problemami w obrębie twarzy.

Nasi doświadczeni chirurdzy i implantolodzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby proponować jak najlepsze rozwiązania dla swoich pacjentów. Wykazują się empatią i życzliwym podejściem, a zabiegi przeprowadzają starannie i sterylnie. Korzystają z nowoczesnych metod i sprzętów, takich jak: mikroskop, zdjęcia RTG czy tomografia 3D. 

Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi innymi usługami stomatologicznymi. Czekamy na Ciebie w okolicach Pragi-Północ. Zajmiemy się Tobą, a także Twoją rodziną w kompleksowy sposób. Zaufało nam już wielu, zadowolonych klientów, zaufaj również TY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *