Zasięg działania

Implanty chirurgia implantologia Warszawa Bemowo

Jeśli cierpisz z powodu braków w uzębieniu i chciałbyś zmienić swój wygląd to pomyśl o konsultacji u naszego implantologa lub chirurga. Skontaktuj się z naszą rejestracją w celu umówienia wizyty. Trafisz do nas bez problemu za pomocą transportu publicznego, samochodowego lub rowerowego. Znajdujemy się w okolicach Warszawy Bemowo. 

 

Implantologia Warszawa Bemowo

Jakie są wskazania do przeprowadzenia implantacji? Po pierwsze, kiedy pacjent stracił zęby z różnych przyczyn, czy to z powodu starzenia się, urazów mechanicznych, czy próchnicy. Po drugie, jest to skuteczne rozwiązanie dla osób, które nie chcą lub nie mogą nosić protez ruchomych. Wśród zalet implantów możemy wymienić:

  • trwałość,
  • naturalny wygląd,
  • stabilność noszenia,
  • komfort użytkowania,
  • długotrwałe rozwiązanie.

Podczas wizyty w gabinecie, stomatolog przeprowadzi dokładną analizę jamy ustnej, nie pomijając indywidualnych oczekiwań i potrzeb pacjenta. Następnie zaproponuje najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę rodzaj implantu, materiał, z którego jest wykonany, cenę, a także miejsce wszczepienia. Będziesz pod dobrą opieką od momentu konsultacji, w trakcie przygotowania i wykonania zabiegu, aż do okresu rekonwalescencji. Zaufaj naszym doświadczonym specjalistów, ponieważ zależy nam na spełnieniu Twoich marzeń o pełnym, zdrowym uśmiechu.

 

Chirurgia stomatologiczna Warszawa Bemowo

Ogólnie mówiąc, chirurgia stomatologiczna zajmuje się usuwaniem zmian chorobowych w okolicach jamy ustnej. Zakres działania obejmuje tkanki miękkie i zęby. Z uwagi na to, że są to operacje, pacjent otrzymuje znieczulenie. Przede wszystkim zależy nam na komforcie klienta i jego leczeniu bez bólu. Przykładowe zabiegi w zakresie chirurgii stomatologicznej:

  • usuwanie zębów mądrości, tak zwanych “ósemek”,
  • ekstrakcje zębów stałych z powodu chorób, uszkodzeń lub zniszczeń,
  • przygotowanie pacjenta do wszczepienia implantów,
  • przygotowanie uzębienia do leczenia ortodontycznego,
  • zabiegi na tkankach miękkich – podcinanie wędzidełka, usuwanie torbieli, plastyka dziąseł.

Jednak to tylko podstawowe działania chirurga stomatologicznego. Zgłoś się do nas ze swoim problemem, a my indywidualnie pod Ciebie dopasujemy najlepsze metody i rodzaje leczenia. Konkretne metody i rodzaje implantów poznasz osobiście podczas wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym. Nie zwlekaj dłużej, tylko zadzwoń i zapisz się na wizytę. 

 

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie zabiegów z zakresu implantologii lub chirurgii to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Czekamy na Twój pierwszy ruch w celu umówienia wizyty w naszej klinice w okolicach Warszawy Bemowo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *