Zasięg działania

Implanty chirurgia implantologia Warszawa Białołęka

Oprócz profilaktyki i podstawowej opieki związanej z leczeniem zębów, gabinet stomatologiczny zlokalizowany w niedużej odległości od warszawskiej Białołęki zajmuje się również zabiegami z innych dziedzin stomatologii. 

W zakresie implantologii i chirurgii stomatologicznej oferujemy w naszym gabinecie różne usługi, takie jak:

  • konsultacja z lekarzem specjalistą;
  • zabiegi chirurgiczne;
  • usuwanie zębów mlecznych i stałych;
  • szycie, zdjęcie szwów;
  • podcinanie wędzidełka;
  • resekcja korzenia zęba;
  • nacięcie ropnia;
  • odsłonięcie implantu;
  • odbudowa kostna;
  • korona protetyczna na implancie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat poszczególnych zabiegów zapraszamy do przeglądania naszej strony internetowej lub do kontaktu z gabinetem. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania i szczegółowo wyjaśnią, na czym polega każdy zabieg. Dopasujemy odpowiednie metody leczenia do Twojego indywidualnego przypadku. Nie są nam straszne nawet najbardziej wymagające problemy stomatologiczne.

Implantologia Warszawa Białołęka

Implantologia jest dziedziną stomatologii, która zajmuje się odtwarzaniem i zastępowaniem utraconych lub zniszczonych zębów za pomocą specjalnych implantów zębowych. Wszczepiony implant ma za zadanie imitować prawdziwy ząb, zarówno pod względem wizualnym, jak i użytkowym. Implanty są bardziej komfortową i trwalszą alternatywą dla popularnych protez zębowych. Jeśli od dłuższego czasu marzysz o pięknym i zdrowym uśmiechu to zapoznaj się z ofertą implantologii. Warszawa Białołęka i okolice to miejsce, gdzie znajdziesz najwyższej jakości usługi w tym zakresie. W razie jakichkolwiek wątpliwości – nasi specjaliści służą pomocą. Dbamy o dobro i zadowolenie naszych pacjentów. Pomagamy poprawiać jakość życia poprzez przywracanie pięknych i zdrowych uśmiechów.

Chirurgia stomatologiczna Warszawa Białołęka

Chirurgia stomatologiczna jako jeden z działów stomatologii polega na wykonywaniu różnych zabiegów chirurgicznych, przykładowo: ekstrakcja zębów stałych, regeneracja tkanki kostnej, zabiegi plastyczne w okolicach dziąseł i uzębienia. Z usług chirurgii stomatologicznej korzystają również osoby, które mają zaplanowane leczenie z zakresu ortodoncji, protetyki lub endodoncji.  

Wykonujemy zabiegi chirurgiczne z wykorzystaniem najlepszych sprzętów i nowoczesnych metod leczenia, pamiętając przede wszystkim o komforcie i potrzebach pacjenta. Jeśli zmagasz się z bólem w okolicy szczękowo-twarzowej, umów się na konsultację do lekarzy stomatologów. Zapraszamy mieszkańców Białołęki i całej Warszawy do odwiedzenia naszego gabinetu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *