Zasięg działania

Implanty chirurgia implantologia Warszawa Ochota

Implantologia i chirurgia stomatologiczna wciąż się rozwijają. Odchodzi się powoli od tradycyjnych metod leczenia, a kieruje ku najnowszym rozwiązaniom technologicznym i materiałowym. Zabieg ekstrakcji zęba czy wszczepienia implantów stają się na tyle popularne, że pojawia się coraz więcej specjalistów w tym temacie. Jednak warto wcześniej zasięgnąć opinii i wybrać naprawdę dobrego stomatologa. Odpowiedni wybór wpłynie na nasz ogólny komfort podczas leczenia i na jego ostateczne efekty. Zapraszamy do odwiedzenia naszych gabinetów chirurgicznych i implantologicznych w okolicach Warszawy Ochota. Znajdziesz tam właściwą pomoc dopasowaną indywidualnie do Twoich potrzeb!

 

Implantologia Warszawa Ochota

Implantologia oferuje pomoc osobom, które z różnych powodów utraciły swoje naturalne zęby. W takim przypadku coraz częściej proponuje się sztuczne zęby, tak zwane implanty, które posiadają wiele zalet:

  • wyróżniają się trwałością i wygodą użytkowania. Mogą być eksploatowane przez wiele lat, jeśli są odpowiednio pielęgnowane. Są również bardziej komfortowe niż protezy zębowe. 
  • mają wpływ na polepszenie ogólnego wyglądu i wymowy, ponieważ kształtem i kolorem przypominają naturalne zęby. Nie mają również negatywnego wpływu na jakość mówienia, jak to się zdarza w przypadku noszenia protez.
  • nie mają wpływu na sąsiadujące zęby, których nie trzeba dodatkowo szlifować, jak przy zakładaniu protez.

Dla kogo polecamy implanty?

  • dla osób, które utraciły zęby w wyniku urazu, wypadku lub zaawansowanej próchnicy,
  • dla pacjentów, którzy nie mogą nosić protez zębowych,
  • dla użytkowników, którzy cenią sobie naturalny wygląd oraz komfort.

Jednak warto zaznaczyć, że ostateczną decyzję podejmuje stomatolog podczas konsultacji z pacjentem.

 

Chirurgia stomatologiczna Warszawa Ochota

Kiedy warto skorzystać z usług z zakresu chirurgii stomatologicznej? Po pierwsze, jeśli masz problemy zdrowotne w obrębie jamy ustnej czy twarzy. Na pewno też wtedy, kiedy planujesz usunięcie zęba. Czy to z powodów chorobowych czy jako przygotowanie, na przykład do wszczepienia implantu lub założenia aparatu ortodontycznego. Innymi powodami mogą być zabiegi usunięcia narośli, torbieli lub nowotworów jamy ustnej. Dobrze przeprowadzone leczenie z zakresu chirurgii stomatologicznej poprawi jakość Twojego uśmiechu, usprawni żucie oraz doda pewności siebie.

Chcesz poznać więcej szczegółów odnośnie zabiegów z zakresu implantologii lub chirurgii stomatologicznej? Zadzwoń albo odwiedź osobiście naszą rejestrację. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, przedstawimy całą ofertę, a także umówimy wizytę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *