Zasięg działania

Implanty chirurgia implantologia Warszawa Targówek

Szukasz skutecznego i trwałego rozwiązania dla poprawy estetyki uśmiechu lub przywrócenia funkcjonalności uzębienia? W wyniku przebytych chorób czy urazów straciłeś zęba lub kilka zębów? A może wprost przeciwnie, chciałbyś usunąć jakiegoś zęba czy przygotowujesz się do założenia aparatu ortodontycznego? Rozważ leczenie implantologiczne lub chirurgiczne w naszej klinice w okolicach warszawy Targówek. W rejestracji uzyskasz potrzebne informacje odnośnie terminu, przebiegu wizyt oraz szczegółów dotarcia do gabinetu. Z naszej strony zapewniamy profesjonalizm i indywidualne podejście do Twoich problemów stomatologicznych. 

 

Implantologia Warszawa Targówek

Na co powinieneś zwrócić uwagę podczas wyboru gabinetu świadczącego leczenie z dziedziny implantologii?

  • czy przestrzegane są ścisłe zasady higieny,
  • z jakich atestowanych materiałów wykonane są implanty,
  • czy podczas wykonywania zabiegu stosowane jest znieczulenie miejscowe,
  • jak przebiega proces wszczepiania implantów,
  • czy przewidziane są regularne wizyty kontrolne,
  • jakie kwalifikacje posiada stomatolog, który wykonuje zabieg.

Nasi dentyści dokładają wszelkich starań, aby przeprowadzone zabiegi wszczepiania implantów były bezbolesne. Zapewniają pacjentom najlepszą opiekę od pierwszej do ostatniej wizyty. Przekazują zalecenia odnośnie spożywanych pokarmów podczas leczenia oraz unikania wysiłku fizycznego. W celu optymalnego gojenia i prawidłowego przyjęcia implantów proponują wizyty kontrolne. 

 

Chirurgia stomatologiczna Warszawa Targówek

Kiedy warto skorzystać z pomocy chirurga stomatologicznego?

  • kiedy planujemy ekstrakcje zębów, czyli ich usuwanie, na przykład z powodu chorób, nieprawidłowego wzrostu, czy jeśli mamy “ósemki” lub inne dodatkowe zęby,
  • jeśli wymagamy zabiegów prowadzonych na błonie śluzowej jamy ustnej, na przykład związanych z wędzidełkiem, językiem oraz z problemami z prawidłową wymową ,
  • gdy potrzebujemy operacji rekonstrukcyjnych w obrębie jamy ustnej, szczęki lub żuchwy.

Każdy przypadek jest indywidualny, dlatego warto skonsultować swoje problemy z dobrym stomatologiem chirurgiem. Nasi doświadczeni lekarze przeprowadzą z Tobą dokładny wywiad, postawią właściwą diagnozę i dobiorą najlepsze metody, zgodnie z trendami nowoczesnej stomatologii. 

Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów i umów się na swoją pierwszą wizytę. Oprócz leczenia z zakresu implantologii czy chirurgii, znajdziesz u nas również zabiegi z innych dziedzin stomatologii. Poznaj całą naszą ofertę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *