Zasięg działania

Implanty chirurgia implantologia Warszawa Ursus

Masz niepokojące objawy związane z bólem zębów? Jesteś po długotrwałym leczeniu i niestety wiesz, że musisz usunąć ząb? A może już jest usunięty i chcesz uzupełnić jego brak? Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych dentystów z zakresu chirurgii stomatologicznej lub implantologii. Zadzwoń do naszej rejestracji, udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Naszą klinikę dentystyczną znajdziesz w pobliżu Warszawy Ursus. 

 

Implantologia Warszawa Ursus

Jeśli podążasz za nowoczesnymi rozwiązaniami to skorzystaj z usług z zakresu implantologii. Nasi specjaliści zadbają o to, aby skutecznie wypełnić braki w Twoim uzębieniu. Zamiast wyjmowanych protez zdecyduj się na implanty, które są komfortowe w użytkowaniu. Wykonane są z odpornych materiałów i wyglądem przypominają naturalne zęby. Implantologia stomatologiczna to najlepsze rozwiązanie dla osób w każdym wieku, które cenią sobie wygodę, piękno i mają mocne kości szczękowe, w których montuje się implanty. Po wstępny wywiadzie i diagnozie stomatolog opracowuje przebieg leczenia. Następnie specjalista wszczepia implant w kość szczęki. Podczas wizyt kontrolnych monitoruje proces gojenia. W ostatnim etapie na implancie montowane są korony lub mosty. Zadzwoń i dowiedz się więcej na temat usługi wszczepiania implantów zębowych w naszej klinice. 

 

Chirurgia stomatologiczna Warszawa Ursus

Czasami niezbędna jest nagła interwencja i w takich przypadkach przydają się działania chirurgii stomatologicznej. Osoby, które najczęściej zgłaszają się do chirurga wymagają usunięcia zęba, narośli lub zmagają się z innymi poważnymi chorobami jamy ustnej. Ostateczną decyzję o wykonywanym zabiegu podejmuje lekarz chirurg po pełnej diagnozie i badaniu. Przydają mu się w tym celu, między innymi zdjęcia RTG i tomografia 3D, które wykonuje na miejscu w naszej klinice. Podejmiemy się także trudnych przypadków chirurgicznych. Do pomocy mamy specjalistyczny sprzęt i nowoczesny mikroskop. Nasze wieloletnie doświadczenie, sprawdzone metody oraz odpowiednie podejście do klienta umożliwiają spełnienie indywidualnych oczekiwań. Skontaktuj się z nami i zapytaj o wszystko, co Cię niepokoi.  Twoje zadowolenie i uśmiech są warte, jak najlepszej opieki!

Jeśli jesteś mieszkańcem Warszawy Ursus lub pracujesz w okolicach to skorzystać z oferty naszych gabinetów. Otoczymy Cię profesjonalną opieką stomatologiczną. Zadbamy o Twój komfort, ogólne samopoczucie, a przede wszystkim o zdrowe i mocne zęby! Czekają na Ciebie nasi specjaliści z chirurgii stomatologicznej i implantologii. Zadzwoń do nas już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *