Zasięg działania

Implanty chirurgia implantologia Warszawa Ursynów

Jeśli chcesz zadbać o piękny i zdrowy uśmiech skorzystaj z oferty naszego gabinetu w okolicach Warszawy Ursynów. Świadczymy różnego typu usługi stomatologiczne. W zakresie naszych działań jest również implantologia i chirurgia stomatologiczna

 

Implantologia Warszawa Ursynów

Implantologia jest dziedziną stomatologii, która zajmuje się wszczepianiem implantów zębowych, inaczej sztucznych korzeni, aby zastąpić utracone zęby. Nasi stomatolodzy oferują wysokiej jakości usługi implantologiczne, które przyczynią się do poprawy estetyki i przywrócenia pierwotnej funkcji zębów. Wszystko z zapewnieniem pacjentowi, jak najwyższego komfortu. 

 

Jakie zalety posiadają implanty?

  • Jest to trwałe rozwiązanie, które może zapewnić wygodę, stabilność i zdrowie uzębienia,
  • Implanty wpływają na naturalny wygląd uśmiechu,
  • Piękne uzębienie przekłada się na pewność siebie,
  • Implanty ułatwiają mówienie, żucie i inne czynności związane z posiadaniem pełnego uzębienia,
  • Zapewniają zachowanie integralności struktury kości szczęki. Dzięki temu nie będzie ona zanikać w przypadku utraty zęba. 

Biorąc pod uwagę powyższe korzyści warto rozważyć opcję wizyty u lekarza implantologa. Służymy radą i wsparciem na każdym etapie leczenia. 

 

Chirurgia stomatologiczna Warszawa Ursynów

W naszym gabinecie pracują doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii stomatologicznej, którzy doskonale radzą sobie nawet w najtrudniejszych przypadkach. Wieloletnia praktyka lekarska, nowoczesne metody i specjalistyczny sprzęt są gwarantem sukcesu i komfortu pacjenta. Zabiegi prowadzimy z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa. Prowadzimy pacjenta krok po kroku, przekazując szczegółowe informacje podczas każdej wizyty. Na bieżąco monitorujemy stan uzębienia i kontrolujemy efekt końcowy i proces gojenia po zabiegu. 

 

Czym zajmuje się chirurgia stomatologiczna?

  • usuwaniem zębów chorych, uszkodzonych lub dodatkowych,
  • obejmowaniem opieką zainfekowanych zębów, aby uniknąć ich usunięcia
  • przywracaniem naturalnych funkcji jamy ustnej, w tym mówienia, oddychania,, czy jedzenia;
  • przygotowaniem do zabiegów protetycznych,
  • usuwaniem narośli i torbieli w obrębie żuchwy.

Jeśli rozpoznajesz wśród powyższych jakieś swoje problemy to znak, żeby skonsultować się z lekarzem chirurgiem

 

Każdy pacjent jest u nas traktowany wyjątkowo! Indywidualnie podchodzimy do zgłoszonych problemów. Zapewniamy przyjazną atmosferę i wysokiej jakości usługi. Jeśli jesteś mieszkańcem okolic Warszawy Ursynów to koniecznie skontaktuj się z rejestracją naszego gabinetu. Zaufaj naszym specjalistom i zaplanuj z nami swoją drogę do pięknego uśmiechu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *