Zasięg działania

Implanty chirurgia implantologia Warszawa Wilanów

Zapraszamy do dobrej kliniki stomatologicznej w pobliżu Warszawy Wilanów. Znajdziesz u nas zabiegi z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej. Do naszych pacjentów podchodzimy z troską i szczególną dbałością. Robimy wszystko, aby leczenie było jak najmniej inwazyjne i bezbolesne.

 

Implantologia Warszawa Wilanów

 

Dziedziną stomatologii, która zajmuje się odbudową zębów i wszczepianiem implantów jest implantologia. Skorzystaj z usług nowoczesnej stomatologii, które oferuje nasza klinika w zakresie implantologii w pobliżu Warszawy Wilanów. Nasi dentyści zapoznają się szczegółowo z planem leczenia, dokonają niezbędnych badań diagnostycznych i ocenią Twój stan zdrowia. Zaproponują następnie najlepsze rozwiązania implantologiczne. Zabiegi prowadzimy przy znieczuleniu, dlatego nie musisz obawiać się bólu. Monitorujemy gojenie się i przyjęcie implantu podczas regularnych wizyty kontrolnych. Przeprowadzamy niezbędne skany uzębienia, a na ich podstawie planujemy dalsze leczenie protetyczne. Poznaj usługi z zakresu implantologii, które świadczymy w naszych gabinetach:

  • rozwiązanie problemu z brakującym jednym zębem – wszczepianie pojedynczego implantu z koroną protetyczną,
  • zastępowanie, co najmniej dwóch zębów – podstawa dla mostu protetycznego,
  • leczenie bezzębia, czyli przygotowanie pod założenie protez – zabieg obejmuje zazwyczaj od 4 do 6 wszczepów. 

 

Chirurgia stomatologiczna Warszawa Wilanów

 

Kiedy potrzebujesz pilnej interwencji chirurgicznej blisko Warszawy Wilanów, zgłoś się do naszych specjalistów z zakresu chirurgii stomatologicznej. Jesteśmy tutaj po to, aby szybko i skutecznie rozwiązać Twój problem. Poradzimy sobie z ekstrakcją, czyli wyrwaniem Twojego zęba, który jest chory albo z różnych powodów zbędny. Przygotujemy Twoje uzębienie pod leczenie ortodontyczne, implantologiczne czy protetyczne. Usuniemy również narośla, torbiele i inne schorzenia w obrębie jamy ustnej. Odwiedź nasz gabinet i przedstaw swój problem. Zajmujemy się nawet z najtrudniejszymi przypadkami. Leczenie prowadzimy bezboleśnie, jak najmniej inwazyjnie i z największą troską o pacjenta. Skorzystaj z chirurgii stomatologicznej na najwyższym poziomie!

 

Przyjdź do nas z bliskim i rozpocznij leczenie u naszych doskonałych specjalistów stomatologii! Zaproponujemy Ci nowoczesne implanty, aby zastąpić brakujące zęby. Pomożemy także w uśmierzaniu bólu lub w przygotowaniu do dalszego leczenia z pomocą chirurgii stomatologicznej. A wszystko to blisko Warszawy Wilanów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *