Zasięg działania

Implanty chirurgia implantologia Warszawa Żoliborz

Jesteś zainteresowany założeniem implantów? A może szukasz dobrego dentysty z zakresu chirurgii stomatologicznej? Zapoznaj się z naszą ofertą z zakresu implantologii i chirurgii. Skontaktuj się z nasza rejestracją, a podpowiemy, jaki zabieg najlepiej wybrać i wyjaśnimy ważne kwestie. Znajdziemy dla Ciebie dogodny termin i udzielimy wskazówek odnośnie dojazdu. Trafisz do nas bez problemu, jeśli mieszkasz lub pracujesz w pobliżu Warszawy Żoliborz. 

 

Implantologia Warszawa Żoliborz

Czym zajmuje się implantologia? To dziedzina stomatologii, której głównym zadaniem jest wszczepianiem implantów w miejscu brakującego uzębienia. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzimy z Tobą dokładny wywiad, aby poznać Twoje oczekiwania i potrzeby. Następnie przeprowadzimy diagnozę, żeby ocenić stan kości szczęki i ogólną kondycję jamy ustnej. Omówimy szczegóły dotyczące zabiegu z zakresu implantologii. Podczas kolejnej wizyty zajmiemy się wszczepieniem implantu. Po tym zabiegu umówimy Cię na wizyty kontrolne w celu obserwowania gojenia. Jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań to wykonamy skany uzębienia i zajmiemy się ostatecznym montażem uzupełnienia – korony lub mostu. Implantologia działa na rzecz estetycznego i naturalnego wyglądu Twoich zębów. Poznaj szczegóły odnośnie zabiegów, bezpośrednio w naszej klinice!

 

Chirurgia stomatologiczna Warszawa Żoliborz

W ramach naszych usług z chirurgii stomatologicznej oferujemy zabiegi:

  • ekstrakcji zębów, czyli usuwania chorych lub uszkodzonych zębów, a także dodatkowych zębów – “Ósemek”,
  • przygotowujące do leczenia ortodontycznego lub protetycznego,
  • usuwania torbieli, narośli i innych zmian w obrębie jamy ustnej.

Leczenie prowadzimy z wykorzystaniem znieczulenia i specjalistycznych sprzętów, takich jak: mikroskop czy fotel funkcyjny. Na miejscu w gabinecie wykonujemy wszystkie niezbędne badania, a  w tym zdjęcie RTG czy tomografię 3D. Dobieramy nowoczesne metody pracy, biorąc pod uwagę Twój stan uzębienia, rodzaj zabiegu i ogólny stan zdrowia. Jesteśmy do twojej dyspozycji podczas całego przebiegu leczenia.  Dla nas najważniejszy jest zawsze pacjent, którego od pierwszej wizyty otaczamy profesjonalną opieką. 

Mamy nadzieję, że skorzystasz z naszych bogatych usług z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii. nasi dentyści czekają na Ciebie, aby pomóc Ci w ukojeniu bólu i przywrócenia estetycznego uśmiechu. Zadzwoń, napisz lub przyjdź osobiście do naszej kliniki w okolicach Warszawy Żoliborz. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *