Zasięg działania

Leczenie endodontyczne kanałowe pod mikroskopem Warszawa Bielany

Jeśli odczuwasz silny ból, dyskomfort podczas spożywania posiłków lub wrażliwość na temperatury to nie zastanawiaj się dłużej. Może to być ważny sygnał, że w Twoim organizmie pojawia się stan zapalny uzębienia. Nie wolno tego lekceważyć! Długo rozwijająca się próchnica czy inne infekcje zębów mogą ze sobą nieść poważne skutki dla Twojego zdrowia. Zadbaj o siebie już dziś! Skontaktuj się z naszą rejestracją w celu umówienia swojej pierwszej wizyty! Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z bogatą ofertą, zdecydujesz się na stałą współpracę z naszą kliniką. 

 

Endodoncja Warszawa Bielany

Endodoncja to dziedzina stomatologii, która zajmuje się leczeniem chorób miazgi zęba i jego korzenia. Ta praca wymaga precyzji, ponieważ ingeruje w tkankę nerwową, naczynia limfatyczne i krwionośne. Mając to na uwadze trzeba znaleźć dobrego stomatologa – specjalistę w tej dziedzinie. Nasi doświadczeni lekarze, wiedzą w jaki sposób postępować w różnych etapach rozwoju próchnicy. Dobiorą do tego odpowiednie metody, narzędzia i techniki leczenia. Zapewnią Ci wysoki komfort i jasno przekażą informację na temat zabiegów. Dowiedz się więcej odnośnie leczenia i oferowanych przez nas usług stomatologicznych, jeśli jesteś zainteresowany wizytą w gabinecie w okolicach warszawy Bielany.

 

Leczenie endodontyczne Warszawa Bielany

Po prawidłowym zakończeniu leczenia endodontycznego zęby mogą wymagać odbudowy. Biorąc pod uwagę ten fakt, najczęściej lekarz proponuje założenie korony. Ma to na celu poprawę wyglądu oraz przywrócenie pełnej funkcjonalności zęba. Nasi specjaliści mając do dyspozycji najlepsze materiały i sprzęty są w stanie wzmocnić i odbudować uzębienie, aby wyglądało naturalnie i estetycznie.

 

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa Bielany

Podczas leczenia kanałowego pod mikroskopem stomatolog zachowuje określone procedury, takie jak:

  • prowadzi dokładną diagnostykę chorego zęba,
  • wykonuje potrzebne badania typu RTG lub tomografię 3D,
  • opracowuje plan leczenia,
  • podaje znieczulenie miejscowe,
  • za pomocą specjalistycznych narzędzi dostaje się do kanałów korzeniowych,
  • usuwa zainfekowaną miazgę z zęba,
  • szczelnie wypełnia kanały korzeniowe odpowiednim materiałem,
  • zabezpiecza ząb przed dostaniem się do niego bakterii i zanieczyszczeń,
  • przygotowuje plan odbudowy zęba za pomocą wypełnienia tymczasowego lub stałego,
  • otacza pacjenta czynnościami kontrolnymi.

 

Jeśli w Twojej głowie pojawią się jakieś pytania to chętnie udzielimy na nie odpowiedzi. Nie zwlekaj dłużej i zadbaj profesjonalnie o swój zdrowy uśmiech! Szczegóły uzyskasz w naszej rejestracji – zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *