Zasięg działania

Leczenie endodontyczne kanałowe pod mikroskopem Warszawa Ochota

Odczuwasz w ostatnim czasie silny, narastający ból zęba lub w okolicach dziąseł? A może doskwiera Ci wrażliwość na ciepłe i zimne temperatury spożywanych posiłków? Jeśli widzisz nietypowe przebarwienia na zębie, którym dodatkowo towarzyszy ból to znak, żeby skorzystać z pomocy endodonty. W naszych gabinetach znajdziesz usługi z zakresu leczenia endodontycznego z wykorzystaniem mikroskopu. Zgłoś się do nas, jak najszybciej, jeśli przebywasz w okolicach Warszawy Ochota.

 

Endodoncja Warszawa Ochota

Dziedziną stomatologii, która zajmuje się leczeniem wewnętrznej tkanki zęba jest endodoncja. Tego typu zabiegi polecane są szczególnie dla osób, które borykają się z próchnicą, pęknięciami, stanem zapalnym lub innymi chorobami przyzębia. To także ostatni ratunek dla pacjentów, którzy mają zainfekowaną miazgę zęba lub jego korzeń. Odpowiednio wcześnie podjęte leczenie może uchronić zęba przed jego ostatecznym usunięciem, a także poważnymi powikłaniami zdrowotnymi. 

 

Leczenie endodontyczne Warszawa Ochota

Leczenie kanałowe to potoczna nazwa leczenia endodontycznego. Składa się na nie kilka, ważnych etapów, takich jak:

  • diagnoza,
  • podanie znieczulenia,
  • usunięcie uszkodzonej lub objętej infekcją miazgi zęba,
  • oczyszczenie kanału zębowego,
  • dezynfekcja i wypełnienie kanału korzeniowego,
  • odbudowa lub wypełnienie zęba za pomocą korony czy  innego specjalistycznego materiału,
  • wizyty kontrolne

Odpowiednio przeprowadzone leczenie przez doświadczonego stomatologa pozwoli zachować naturalny ząb i uporać się z doskwierającymi dolegliwościami bólowymi. Przyjdź na pierwszą konsultację do naszego gabinetu w celu postawienia diagnozy. Dobierzemy najlepsze metody i rodzaje zabiegów do Twojego indywidualnego przypadku. 

 

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa Ochota

Aby komfort pacjenta i jakość przeprowadzanego przez nas leczenia kanałowego był jeszcze wyższy to wykorzystujemy do tego nowoczesny mikroskop. Praca z tym specjalistycznym urządzeniem pozwala na precyzyjne dotarcie do źródła problemu, a także minimalizuje ryzyko ewentualnych powikłań. Pamiętaj, że leczenie kanałowe będzie bardziej skuteczne, jeśli zgłosisz się do nas jak najszybciej. Postępująca próchnica czy długotrwałe stany bólowe niosą ze sobą poważne konsekwencje. Nie zwlekaj, aż będzie za późno!

Skorzystaj z fachowej pomocy prawdziwego specjalisty z zakresu endodoncji. Zapraszamy do naszej kliniki w okolicach Warszawy Ochota. Czekamy na Twój telefon lub osobistą wizytę w rejestracji!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *