Zasięg działania

Leczenie endodontyczne kanałowe pod mikroskopem Warszawa Ursynów

Wśród naszej bogatej oferty usług dentystycznych znajduje się leczenie endodontyczne i leczenie kanałowe pod mikroskopem. Zapoznaj się ze szczegółami i zdecyduj, w jakim zakresie oczekujesz pomocy. Zachęcamy Cię również do zadawania pytań i konsultacji bezpośrednio z naszą rejestracją. Opowiemy Ci o oferowanych zabiegach, dopasujemy dogodny dla Ciebie termin i poinformujemy o przybliżonych kosztach. Jeśli szukasz dobrej kliniki stomatologicznej w okolicach Warszawy Ursynów to trafiłeś w odpowiednie miejsce!

 

Endodoncja Warszawa Ursynów

 

Czym takim jest endodoncja? Pod tym fachowo brzmiącym słowem znajduje się specjalistyczna dziedzina stomatologii, której celem jest eliminacja bólu zainfekowanego zęba i troska o naturalne uzębienie. Na pierwszej wizycie omawiamy szczegóły leczenia i dopasowujemy metody specjalnie pod Ciebie. Zabiegi prowadzimy pod znieczuleniem miejscowym, mając na uwadze Twój komfort i dobre samopoczucie. W ramach endodoncji zajmujemy się także umieszczaniem koron stomatologicznych, które wzmacniają strukturę zębów.

 

Leczenie endodontyczne Warszawa Ursynów

Kiedy zalecamy leczenie endodontyczne? Najlepiej, jak najszybciej, póki zmiany w strukturze miazgi zęba są jeszcze możliwe do wyleczenia. Co powinno zwrócić naszą szczególną uwagę?

  • głęboka próchnica,
  • uraz lub pęknięcie zęba, 
  • obrzęk wokół zęba,
  • silny, rwący, nieprzerwany ból,
  • nadwrażliwość na skrajne temperatury,
  • zmiana kolorystyki zęba,
  • utrudnione żucie i gryzienie, połączone z dyskomfortem lub bólem jamy ustnej.

Jeśli zauważysz u siebie któreś z wymienionych objawów powinieneś niezwłocznie skontaktować się z lekarzem stomatologiem

 

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa Ursynów

 

Początki próchnicy mogą być niewidoczne gołym okiem. Pojawia się sporadyczny ból i wrażliwość zęba. Pacjent zaczyna odczuwać niepokój najczęściej w momencie, gdy stan bólowy zaczyna być przewlekły. Wtedy decyduje się na wizytę u dentysty. Jednak, aby leczenie próchnicy było skuteczne ważne jest, aby nie zaatakowała ona już większości szkliwa, zębiny i w końcu miazgi zęba. Tak poważne uszkodzenia można wyleczyć jedynie przez leczenie kanałowe pod mikroskopem. Dzięki niemu można uratować naturalnego zęba przed usunięciem i zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji na sąsiadujące zęby. 

 

Umów się na wizytę kontrolną z naszym gabinetem w okolicach Warszawy Ursynów i sprawdź, w jaki sposób możemy ulżyć Twoim zębom. Naszym głównym celem jest uśmierzanie i likwidowanie bólu oraz przywracanie zdrowia i radosnego uśmiechu na twarzach klientów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *