Zasięg działania

Leczenie endodontyczne kanałowe pod mikroskopem Warszawa Wawer

Podejrzewasz u siebie rozwój próchnicy albo inną chorobę przyzębia? Nie stawiaj samodzielnie diagnozy, tylko skonsultuj się z dobrym stomatologiem. Jeśli odczuwasz dolegliwości bólowe podczas żucia albo spożywania posiłków o różnych temperaturach to nie czekaj, aż rozwinie się stan zapalny. Być może wymagasz leczenia z zakresu endodoncji z użyciem mikroskopu. Jednak zdecyduje o tym oczywiście dentysta. Odwiedź nas koniecznie, jeśli znajdujesz się w pobliżu Warszawy Wawer.

 

Endodoncja Warszawa Wawer

W naszych gabinetach stomatologicznych znajdziesz pomoc z zakresu endodoncji. Ta dziedzina stomatologii zajmuje się leczeniem stanów zapalnych i chorobowo zmienionych tkanek wewnętrznych zęba, czyli tak zwanej miazgi. Aby ostatecznie uniknąć ekstrakcji zęba, czyli jego wyrwania prowadzi się leczenie endodontyczne. Dobieramy metody indywidualnie pod konkretny przypadek. To u nas znajdziesz nowoczesne wyposażenie, wykwalifikowanych stomatologów oraz przyjazną atmosferę. 

 

Leczenie endodontyczne Warszawa Wawer

Na czym polega leczenie endodontyczne? To wieloetapowy proces, na który składają się, między innymi zabiegi zatruwania i oczyszczania kanałów z zainfekowanej tkanki oraz zabezpieczenie ubytku. Następnie stomatolog zajmuje się opracowanie kanału zębowego, który w kolejnym etapie jest wypełniany. Zakończeniem leczenia jest odbudowa korony zęba, która ma przywrócić pierwotne funkcje, takie jak żucie. Przeprowadza się też zabiegi estetyczne, aby odbudowany ząb wyglądał naturalnie, a jego kształt i kolor dorównywał pozostałym zębom pacjenta. 

 

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa Wawer

W jaki sposób przeprowadzamy skuteczne leczenie kanałowe? Odpowiedź jest krótka: z użyciem mikroskopu. Ten specjalistyczny i wysokiej klasy sprzęt pozwala na dotarcie do samego źródła problemu i przeprowadzenie precyzyjnych zabiegów. Na miejscu wykonujemy także zdjęcia RTG oraz tomografię komputerową. Z uwagi na to, że wciąż pojawiają się u nas pacjenci, którzy nie potrafią prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej to zajmujemy się również profilaktyką i edukacją. Działamy w imię zasady, że lepiej zapobiegać niż leczyć. 

Nasi stomatolodzy dołożą wszelkich starań, abyś otrzymał najlepszą pomoc. Zapoznaj się także z innymi usługami, które oferuje nasza klinika dla mieszkańców okolic Warszawy Wawer. Masz jakieś pytania? Nie czekaj dłużej, aby je zadać. Skontaktuj się z rejestracją i umów swoją pierwszą wizytę stomatologiczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *