Zasięg działania

Leczenie endodontyczne kanałowe pod mikroskopem Warszawa Wilanów

leczenie kanałowe pod mikroskopem Wilanów

Postaw wreszcie siebie i swoje zdrowie na pierwszym miejscu! Nie odwlekaj na później spraw związanych z leczeniem zębów, bo może być za późno! Czujesz, że w Twojej jamie ustnej dzieje się coś niepokojącego? Zauważasz przebarwienia, ból i ogólny dyskomfort podczas żucia? Udaj się do naszych dobrych specjalistów z zakresu endodoncji. Przeprowadzimy skuteczne leczenie kanałowe pod mikroskopem. Znajdziesz nas w okolicach Warszawy Wilanów. Czekamy na Ciebie!

 

Endodoncja Warszawa Wilanów

Chorobami miazgi zęba i jego korzenia zajmuje się dziedzina stomatologii, tak zwana endodoncja. Najczęściej z jej osiągnięć korzystają pacjenci, którzy podejrzewają u siebie rozwój próchnicy. Podstawowym zadaniem endodoncji jest zaproponowanie skutecznego leczenia w celu ochrony naturalnego zęba, bez konieczności jego usuwania. Jednak aby mogło do tego dojść potrzebna jest duża samodyscyplina pacjenta i jak najszybsze rozpoczęcie leczenia, najlepiej na wczesnym etapie próchnicy. Wtedy jest gwarancja, że zabiegi będą przeprowadzone z sukcesem i bez zbędnego bólu. 

 

Leczenie endodontyczne Warszawa Wilanów

W jaki sposób przeprowadzamy leczenie endodontyczne w naszej klinice, położonej niedaleko Warszawy Wilanów? Przede wszystkim, rozpoczynamy od wstępnej rozmowy z pacjentem. Poznajemy jego dolegliwości, badamy dokładnie miejsce występowania bólu i zmian chorobowych. Przeprowadzamy niezbędne badania z wykorzystywaniem nowoczesnych technik, aby zaproponować najlepsze metody leczenia. Leczenie endodontyczne obejmuje następujące etapy:

  • zatrucie miazgi zęba, czyli wprowadzenie specjalnego środka do wnętrza zęba,
  • opracowanie kanału lub kilku kanałów – oczyszczanie i przygotowanie do wypełnienia,
  • wypełnienie kanału lub kanałów specyficznym materiałem,
  • odbudowa zęba, czyli założenie wkładu koronowo-korzeniowego czy korony stomatologicznej.

 

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa Wilanów

Nasi wykwalifikowani stomatolodzy prowadzą leczenie kanałowe pod mikroskopem. Dzięki wykorzystaniu tej nowoczesnej i specjalistycznej maszyny, prowadzone zabiegi mogą być precyzyjne i bezbolesne. Na miejscu, w gabinecie wykonamy również wszystkie niezbędne badania, na przykład zdjęcia RTG czy tomografię 3D. Nie narażamy naszych pacjentów na dodatkowe koszty. Wszystko odbywa się w naszej klinice stomatologicznej

Pamiętaj, że na zadbanie o własne zdrowie nigdy nie jest za późno! Wybierz najlepszy gabinet stomatologiczny w pobliżu Warszawy Wilanów! Zdecyduj się na leczenie endodontyczne pod mikroskopem. Mamy najlepszych stomatologów z zakresu endodoncji! Zadzwoń i umów się na wizytę w naszej rejestracji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *