Zasięg działania

Protetyka ortodoncja aparaty Warszawa Bemowo

Marzysz o prostych i białych zębach, takich jakie mają prezenterzy telewizyjni lub celebryci? Co Cię w takim razie powstrzymuje? Może szukasz odpowiedniego ortodonty lub protetyka w okolicach Warszawy Bemowo? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi twierdząco to zapraszamy do kontaktu z rejestracją naszej kliniki. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i już dzisiaj umów się na swoją pierwszą konsultację ortodontyczną lub protetyczną

 

Aparaty ortodontyczne Warszawa Bemowo

Aparaty ortodontyczne stosujemy w leczeniu wad zgryzu, a w tym uporządkowania i wyprostowania zębów stałych. Możemy wyróżnić aparaty stałe i ruchome. Sens aparatów ruchomych polega na ich wyjmowaniu ściśle wedle zaleceń lekarza. W swojej mechanice wykorzystują mechanikę żucia i zwarcia oraz siły nacisku aparatu żuchwowego. Aparaty stałe, w zależności od wady, zakładane są na dłuższy czas, od kilku do kilkunastu miesięcy. Składają się z zamków przyczepianych do szkliwa, które połączone są sprężystym drucikiem. Obecne aparaty ortodontyczne są zaprojektowane w taki sposób, aby łączyć komfort i estetykę z użytecznością. Potrafią być naprawdę prawie niewidoczne albo stanowić element wyróżniający. Rodzaj i typ aparatu oraz czas noszenia stomatolog dopasowuje indywidualnie pod oczekiwania i problemy zdrowotne pacjenta. 

 

Ortodonta Warszawa Bemowo

Dobry ortodonta przeprowadzi wstępną analizę i ocenę Twojego uzębienia. Następnie zaproponuje najskuteczniejsze rozwiązania w oparciu o nowoczesne metody leczenia. Wykona niezbędne badania lub zleci zabiegi w celu założenia aparatu ortodontycznego. Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach z usług ortodonty korzystają nie tylko dzieci i młodzież. Również osoby dorosłe mogą liczyć na wsparcie w zakresie poprawy wady zgryzu. Jeśli szukasz ortodonty w okolicy Warszawy Bemowo to jesteś na dobrej drodze. Nasi lekarze pomogą Ci wyeliminować Twoje problemy. 

 

Protetyk Warszawa Bemowo

Posiadasz braki w uzębieniu i chciałbyś je uzupełnić? Skorzystaj z pomocy protetyka z naszego gabinetu w okolicach Warszawy Bemowo. Przywrócimy prawidłowe funkcjonowanie Twojej jamy ustnej, a przede wszystkim sprawimy, że będziesz się więcej, dumnie uśmiechać. Zgodnie z Twoimi potrzebami i ubytkami zaproponujemy Ci protezę w formie stałej lub ruchomej. Począwszy od nowoczesnych koron, mostów i licówek, kończąc na wkładach koronowych, protezach szkieletowych oraz osiadających.

Odpowiednio dobrane leczenie z zakresu ortodoncji lub protetyki przynosi trwałe i dobre rezultaty. Zachęcamy Cię do skorzystania z usług naszych doświadczonych specjalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *