Zasięg działania

Protetyka ortodoncja aparaty Warszawa Bielany

Zapraszamy mieszkańców z Warszawy Bielany do skorzystania z usług naszej kliniki stomatologicznejCzy Twoim życzeniem jest posiadanie pięknego uśmiechu takiego, jak mają celebryci i gwiazdy filmowe? Szukasz skutecznego i trwałego rozwiązania, które raz na zawsze pomoże Ci rozwiązać problem krzywego zgryzu? Jeśli tak to skontaktuj się z naszą rejestracją w celu umówienia swojej pierwszej wizyty u dobrego ortodonty lub protetyka

 

Aparaty ortodontyczne Warszawa Bielany

Aparaty na zęby występują obecnie w różnych typach i dopasowywane są indywidualnie do pacjenta, a przede wszystkim do jego uzębienia. Aparat jest stosowany w szczególności do leczenia wad zgryzu, po drugie do prostowania krzywych zębów, ale również do przywracania estetycznego wyglądu. Wyróżniamy aparaty ortodontyczne stałe, które nosimy przez cały czas, aż do zakończenia leczenia. W przypadku aparatów ruchomych możemy, a nawet powinniśmy je wyjmować, ale jedynie wedle zaleceń lekarza. 

 

Ortodonta Warszawa Bielany

Ortodonta to specjalista stomatologii, którego zadaniem jest rozpoznawanie wad i nieprawidłowości w funkcjonowaniu zgryzu i jamy ustnej. Z jednej strony zajmuje się prawidłowym ustawieniem zębów, z drugiej zaś strony diagnozuje staw żuchwowy i funkcje żucia. Zajmie się problemem zgrzytania zębami. Ponadto pomoże w przypadku posiadania szpar międzyzębowych lub przeciwnie, przy nadmiernym stłoczeniu zębów. Z usług ortodonty warto skorzystać jak najwcześniej. Im młodsze dziecko, tym łatwiej i szybciej można dokonać potrzebnej korekty. Całkowity czas leczenia zależy od stopnia rozpoznanej wady i indywidualnych predyspozycji pacjenta. Skuteczne leczenie ortodontyczne stanowi doskonały początek do leczenia protetycznego czy implantologicznego.

 

Protetyk Warszawa Bielany

Protetyk stomatologiczny to przede wszystkim specjalista od tworzenia stałych lub ruchomych protez zębowych. Głównym zadaniem jest przywrócenie pierwotnej funkcji żucia w wyniku utraty zębów z przyczyn naturalnych, urazów fizycznych czy chorób. Ponadto w zakresie swoich usług projektuje korony, mosty i implanty zębowe. W swojej pracy musi wykazywać się precyzją, zaangażowaniem i umiejętnością posługiwania się specjalistycznymi narzędziami. Zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi naszego leczenia protetycznego. 

Odpowiednio dobrane leczenie, nowoczesne metody i specjalistyczny sprzęt pozwolą Ci otrzymać pożądane rezultaty. Pomyśl o swoim zdrowym i pięknym uśmiechu już dziś! Zostań pacjentem naszego gabinetu stomatologicznego w okolicach Warszawy Bielany!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *