Zasięg działania

Protetyka ortodoncja aparaty Warszawa Ochota

Oglądasz czasopisma lub filmy w telewizji i zwracasz uwagę na piękne, proste zęby celebrytów oraz prezenterów? Marzysz, aby wyglądać podobnie jak oni i nie wstydzić się dłużej swojego uśmiechu? Skonsultuj się z naszym wykwalifikowanym ortodontą lub protetykiem. Obaj specjaliści przyjmują w klinice stomatologicznej w pobliżu Warszawy Ochota. Kompetentnie doradzą i pomogą w spełnieniu Twoich marzeń o zdrowym i ładnym wyglądzie. Umów się na swoją pierwszą wizytę już dziś!

 

Aparaty ortodontyczne Warszawa Ochota

Aparaty ortodontyczne są wciąż najbardziej popularnymi i najczęściej stosowanymi metodami w przypadku usuwania nieprawidłowości związanych z nieprawidłowym zgryzem i zębami. Wyróżniamy kilka rodzajów aparatów ortodontycznych: 

  • aparaty stałe, które zakłada się na dłuższy czas leczenia i są na stałe przymocowane do zębów. Obecnie używane technologie do tego typu aparatów sprawiają, że mogą być one praktycznie niewidoczne. 
  • aparaty ruchome są wygodne ze względu na ich możliwość łatwego wkładania i wyjmowania, co pozwala prawidłowo zadbać o higienę jamy ustnej.
  • aparaty kosmetyczne są mniej widoczne niż aparaty metalowe. Są to najczęściej aparaty porcelanowe, lingwalne czy przezroczyste nakładki. 

 

Ortodonta Warszawa Ochota

Ortodonta to specjalista stomatologiczny, który zajmuje się przede wszystkim diagnozowaniem, leczeniem, a także zapobieganiem nieprawidłowościom związanych ze zgryzem i zębami. Stomatolog zaleca założenie aparatu, gdy pacjent ma krzywe zęby, potrzebuje ich korekty lub ma wadliwy zgryz. Dobrze dobrany aparat ortodontyczny pomoże zadbać o estetyczny wygląd. Jednak oprócz tej roli pełni także istotną funkcję w przywróceniu prawidłowego żucia oraz podstawowych czynności związanych z używaniem jamy ustnej i układu oddechowego. Skorzystaj z doświadczenia i umiejętności naszego ortodonty, aby mieć pewność, że Twoje leczenie będzie skuteczne. 

 

Protetyk Warszawa Ochota

Protetyk to stomatolog, którego głównym zadaniem jest projektowanie i montaż sztucznych zębów, czyli tak zwanych protez zębowych. Stosowane przez niego metody i techniki pracy umożliwiają odzyskanie pacjentom funkcjonalność i estetykę uśmiechu. Jakiego typu protezy może nam zaproponować protetyk?

  • pełne protezy
  • częściowe protezy
  • implanty zębowe
  • korony i mosty

 

Jeśli potrzebujesz pomocy ortodonty lub protetyka to zadzwoń do naszej rejestracji. Znajdziemy najwygodniejszy dla Ciebie termin i przedstawimy szczegóły wizyt. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi usługami oferowanymi przez naszą klinikę stomatologiczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *