Zasięg działania

Protetyka ortodoncja aparaty Warszawa Ursus

Szukasz w okolicach Warszawy Ursus dobrego protetyka lub ortodonty dla siebie czy swojego dziecka? Nasza klinika stomatologiczna i specjaliści są do Waszej dyspozycji! Chociaż leczenie ortodontyczne przynosi najlepsze efekty u młodych pacjentów to obecne, nowoczesne metody przynoszą satysfakcję także osobom dorosłym. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Jesteś zainteresowany poprawą swojego zgryzu ze względów estetycznych lub zdrowotnych? Zgłoś się do naszej kliniki w celu umówienia wizyty ortodontycznej. Mamy również propozycję dla osób, które chcą uzupełnić swój braki w uzębieniu. Warto odwiedzić naszego doświadczonego protetyka, który pomoże Ci odzyskać dawną pewność siebie i zadowolenie z nowego uśmiechu.

Aparaty ortodontyczne Warszawa Ursus

Obecnie wciąż najbardziej popularnymi narzędziami do leczenia wad zgryzu są aparaty ortodontyczne. Ich nowoczesna budowa sprawia, że potrafią być praktycznie niewidoczne, a ich noszenie nie sprawia dyskomfortu. Na jaki aparat ortodontyczny się zdecydować? Na to pytanie pomoże odpowiedzieć nasz wykwalifikowany ortodonta. Przede wszystkim zależy to od posiadanej wady zgryzu oraz czasu, jaki trzeba przeznaczyć na jej korektę. Do wyboru są aparaty ortodontyczne zakładane na stałe oraz ruchome, które wyjmuje się wedle zaleceń stomatologa. Jednak w obu przypadkach warto pamiętać o właściwej higienie, która jest niezbędna dla utrzymania zdrowych zębów. 

 

Ortodonta Warszawa Ursus

Czym zajmuje się ortodonta? Jego specjalizacją jest leczenie nieprawidłowości związanych z wadami zębów i zgryzu. Na pierwszej wizycie przeprowadza dokładne badanie uzębienia pacjenta. Często wykorzystuje do tego zdjęcie RTG. W kolejnym kroku ortodonta przygotowuje plan leczenia, który konsultuje z pacjentem. To na tym etapie dochodzi do wyboru konkretnego typu aparatu i określany jest przybliżony czas jego noszenia. Na kilku wizytach kontrolnych oceniane są postępy w zakresie korekty zgryzu i podejmowane decyzje o dalszym przebiegu leczenia.

 

Protetyk Warszawa Ursus

Innym specjalistą stomatologicznym, który wybierany jest głównie ze względu na uzupełnianie braków w uzębieniu jest protetyk. To prawdziwy mistrz swojego fachu! Po dokładnym badaniu pacjenta i wywiadzie zajmuje się projektowaniem protez. Gotową protezę dopasowuje do jamy ustnej pacjenta, odpowiednio reguluje i modyfikuje, aby była wygodna w użytkowaniu. Ważnym elementem wizyty protetycznej jest także edukacja pacjenta w temacie właściwej pielęgnacji protezy i higieny jamy ustnej. Jeśli chcesz odzyskać piękny uśmiech to skorzystaj z usług naszego protetyka.

Zapraszamy do kontaktu szczególnie pacjentów z okolicy Warszawy Ursus. Trafisz do nas bez problemu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *