Zasięg działania

Protetyka ortodoncja aparaty Warszawa Wawer

Mieszkańcy okolic Warszawy Wawer, którzy szukają dobrego protetyka lub ortodonty znajdą u nas fachową pomoc. Nasi specjaliści pomogą Ci z poprawieniem ogólnej estetyki uzębienia poprzez odpowiednio dobrany aparat lub protezę. Zapoznaj się bliżej z naszą ofertą i umów się na pierwszą wizytę konsultacyjną w naszej rejestracji. Odpowiemy szczegółowo na Twoje pytania, abyś mógł łatwiej podjąć ostateczną decyzję. 

 

Aparaty ortodontyczne Warszawa Wawer

Jeśli od dawna zastanawiasz się nad założeniem aparatu ortodontycznego to skonsultuj się w tym temacie z naszym wykwalifikowanym ortodontą. Niezależnie, ile masz lat oraz jak krzywy posiadasz zgryz, dopasujemy aparat ortodontyczny odpowiedni do Twoich potrzeb. Specjalista zdecyduje, czy w Twoim przypadku lepiej się sprawdzi aparat stały czy ruchomy, a także opowie, w jaki sposób się je użytkuje. Powie również, jakie czynności powinieneś wykonać przed założeniem aparatu, na przykład usunięcie dodatkowych zębów lub wyleczenie stanów zapalnych. 

Ortodonta Warszawa Wawer

Ortodonta to stomatolog, który specjalizuje się diagnozą oraz leczeniem nieprawidłowości występujących w uzębieniu i zgryzie. Dzięki nowoczesnym metodom i narzędziom pomoże rozwiązać nawet najtrudniejsze przypadki stomatologiczne. W pierwszym kroku przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad, aby poznać Twoje potrzeby i oczekiwania. Następnie zaproponuje plan leczenia i jego harmonogram. Jeśli już zdecydujesz się ostatecznie na założenie wybranego typu aparatu to będziesz objęty szeregiem wizyt kontrolnych. Ortodonta na bieżąco będzie oceniał przebieg leczenia oraz przypominał Ci o odpowiedniej pielęgnacji aparatu i jamy ustnej. Gdy aparat spełni swoje zadanie, a Ty uzyskasz satysfakcjonujący efekt to nastąpi jego zdjęcie. W przyszłości warto, abyś od czasu do czasu kontrolował stan zgryzu u swojego ortodonty, aby uniknąć nawrotu wady.

Protetyk Warszawa Wawer

Jeśli posiadasz braki w uzębieniu i marzysz, aby znowu olśniewać innych swoim pięknym uśmiechem to skorzystaj z usług naszego doświadczonego protetyka. Podczas wizyty w gabinecie zapozna się szczegółowo z Twoim przypadkiem, aby dopasować określone rozwiązanie. Może zaprojektować dla Ciebie pełną lub częściową protezę. Albo zaproponować komfortowe w użytkowaniu korony, mosty lub implanty. Obecne materiały, z których wykonuje się protezy i implanty są bardzo trwałe na uszkodzenia i ścieranie mechaniczne, aby zapewnić długie funkcjonowanie. Swoim wyglądem przypominają naturalne zęby, a zatem z powodzeniem spełniają swoją rolę estetyczną. 

Zapraszamy do naszych znakomitych protetyków i ortodontów! Skontaktuj się z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *