Zasięg działania

Protetyka ortodoncja aparaty Warszawa Wilanów

Wielu z nas marzy o tym, żeby mieć zdrowie i mocne zęby, a także śnieżnobiały uśmiech. Z pomocą mogą przyjść usługi wykonywane z zakresu ortodoncji i protetyki. Spotkaj się z naszymi stomatologami i zawalcz o swój wymarzony uśmiech! Pomożemy Ci w uzupełnieniu braków w uzębieniu i w wyprostowaniu zgryzu. Zapraszamy szczególnie osoby z okolic Warszawy Wilanów. 

 

Aparaty ortodontyczne Warszawa Wilanów

Kiedyś myślimy o wizycie u ortodonty to pierwsze skojarzenie najczęściej pada na aparat ortodontyczny. Nic w tym dziwnego, ponieważ ta metoda jest wciąż najbardziej popularna podczas rozwiązywania problemów z krzywym zgryzem. Ale jaki aparat ortodontyczny wybrać? Na to pytanie pomoże odpowiedzieć nasz ortodonta, który po wywiadzie i dokładnym badaniu przedstawi najlepsze dla Ciebie opcje. Podstawowy podział to aparaty ortodontyczne stałe i ruchome. Istnieją także przezroczyste nakładki. Typ aparatu stomatolog dopasowuje oczywiście indywidualnie do przypadku pacjenta. 

Ortodonta Warszawa Wilanów

Jeśli od dawna szukasz dobrego ortodonty w okolicach Warszawy Wilanów to umów się na wizytę do naszej kliniki stomatologicznej. Nasz specjalista udzieli Ci informacji na temat stanu Twoich zębów i jamy ustnej, a następnie zaproponuje profesjonalne rozwiązanie problemu. Wykona na miejscu w gabinecie wszystkie niezbędne badania, takie jak zdjęcie RTG czy tomografię 3D. Korzystając z nowoczesnego sprzętu medycznego i najlepszych metod poprawi Twój zgryz. Planujesz założyć aparat ortodontyczny? Zapraszamy Cię na konsultację do naszego doświadczonego ortodonty. 

Protetyk Warszawa Wilanów

Posiadasz nieestetyczne lub uniemożliwiające gryzienie braki w uzębieniu? Szukasz fachowej pomocy i nowoczesnych rozwiązań? Czeka na Ciebie nasz znakomity protetyk. W zakresie swoich usług zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem protez różnego typu:

  • protezy stałe: korony, mosty, wkłady koronowe, wkłady koronowo-korzeniowe, licówki,
  • protezy ruchome: szkieletowe, nakładowe, osiadające.

Odpowiednio dobrana proteza może znacząco poprawić Twój codzienny komfort życia. Nowoczesne technologie, używane w naszym gabinecie, potrafią zastąpić naturalne zęby. Nasz dobry protetyk zadba o to, abyś odzyskał piękny wygląd i funkcjonalność jamy ustnej. 

Jesteśmy otwarci na Twoje wszelkie pytania związane z usługami protetyka lub ortodonty. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Nasz personel zadba o to, abyś spędził czas w przyjaznej atmosferze i otrzymał najwyższą jakość usług stomatologicznych. 

Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *