Zasięg działania

Protetyka ortodoncja aparaty Warszawa Włochy

Coraz częściej poważnie się zastanawiasz nad założeniem aparatu ortodontycznego? Bowiem zauważasz, że niektóre zęby na siebie nachodzą i wyglądają na krzywe? A może posiadasz braki w uzębieniu i marzy Ci się w końcu ukryć nieestetyczną przestrzeń między zębami? Skorzystaj z możliwości, jakie niesie ze sobą nowoczesna stomatologia i umów się do ortodonty lub protetyka. Czekamy na Ciebie w naszej klinice stomatologicznej, która znajduje się blisko Warszawy Włochy.

 

Aparaty ortodontyczne Warszawa Włochy

Ortodoncja to dziedzina stomatologii, która zajmuje się przede wszystkim poprawą krzywego zgryzu. Wciąż najbardziej popularnym narzędziem do rozwiązania tego problemu jest aparat ortodontyczny. Obecnie jest on zaprojektowany w taki sposób, aby dawać maksymalny efekt przy minimalnym czasie noszenia. A także pozostawać dyskretny podczas noszenia lub prawie niewidoczny. Główny podział aparatów ortodontycznych to:

  • aparaty stałe – stosuje się u osób, które mają w pełni rozwinięte uzębienie stałe. Mogą korzystać z nich osoby w każdym wieku i z różnymi problemami ortodontycznymi,
  • aparaty ruchome – najlepsze w przypadku łagodnych zmian oraz przy dziecięcych zębach mlecznych,
  • przezroczyste nakładki – można je w dowolnym momencie wyjąć, ale trzeba je mieć na zębach jak najdłużej w ciągu dnia,
  • aparaty lingwalne – mocowane z tyłu zębów, przez co są niewidoczne i komfortowe w użytkowaniu.

Istotne w przypadku każdego typu aparatu ortodontycznego jest to, aby nosić go wedle wskazówek ortodonty. Inaczej pożądany efekt końcowy może nie zaistnieć lub będzie trzeba czekać na niego dłużej. 

 

Ortodonta Warszawa Włochy

Szukasz dobrego ortodonty w pobliżu Warszawy Włochy? Zapraszamy Cię do naszej kliniki dentystycznej, gdzie znajdziesz różnych specjalistów z zakresu nowoczesnej stomatologii. Nasz ortodonta to doświadczony dentysta, który indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Ortodonta korzysta przy tym z najlepszych nowoczesnych metod i narzędzi, aby prowadzić zabiegi skutecznie i precyzyjnie.  

 

Protetyk Warszawa Włochy

Protetyk to specjalista, którego głównym zadaniem jest projektowanie i montaż protezy. W zależności od zgłoszonego przez Ciebie problemu proponuje satysfakcjonujące rozwiązanie. Na pierwszej wizycie przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad, aby następnie zaplanować korzystny plan leczenia. 

Mieszkańcu Warszawy Włochy! Postaw na swoje zdrowie i piękny wygląd! Umów się na pierwszą konsultację do naszego ortodonty lub protetyka. Specjaliści chętnie podpowiedzą Ci, w jaki sposób rozwiązać Twój problem. Przestań dłużej zwlekać i zadzwoń do naszej kliniki stomatologicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *