Zasięg działania

Protetyka ortodoncja aparaty Warszawa Wola

Zapraszamy mieszkańców z okolic Warszawy Wola do skorzystania z usług naszych stomatologów-specjalistów w zakresie ortodoncji i protetyki. Podczas szczegółowo zaplanowanego leczenia poprawimy Twój zgryz, wygląd, uzupełnimy braki w uzębieniu i dodamy Ci pewności siebie.

 

Aparaty ortodontyczne Warszawa Wola

Jeśli od dawna Twoim marzeniem było posiadanie prostych i zdrowych zębów to my pomożemy Ci to marzenie spełnić. Przyjdź do naszego gabinetu stomatologicznego i zapoznaj się z dostępnymi rodzajami aparatów ortodontycznych. Obecnie aparaty są nie tylko narzędziami, które służą do korygowania wad zgryzu i ustawiania zębów. Są wykonane w estetyczny sposób, dzięki czemu pozostają dyskretne i nie rzucają się w oczy. Dobrze dobrany aparat ortodontyczny pomaga także w innych problemach pojawiających się w jamie ustnej czy związanych z aparatem oddychania. 

Ortodonta Warszawa Wola

Skonsultuj się z naszym doświadczonym ortodontą, żeby poznać szczegóły dostępnych opcji leczenia ortodontycznego. Ten specjalista zajmuje się diagnozą wad zgryzu, planowaniem leczenia i dobieraniem odpowiednich metod i narzędzi, takich jak: aparaty lub nakładki. Innowacyjne leczenie z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć techniki pomaga przywrócić pacjentowi piękny wygląd przy minimalnym czasie i maksymalnym komforcie. Opieka doświadczonego ortodonty przynosi wiele korzyści estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych. Poprawa zgryzu przekłada się na prawidłowe żucie, trawienie i oddychanie. Zapobiega to także dolegliwościom ze strony układu szczękowego i oddechowego. 

Protetyk Warszawa Wola

W naszej klinice stomatologicznej przyjmuje również protetyk. Zajmuje się on uzupełnianiem braków w uzębieniu, utraconych z powodów mechanicznych czy chorobowych. Nieważne, czy chodzi o brak pojedynczego zęba czy całego łuku zębowego. Dopasujemy metody i formy leczenia do indywidualnego przypadku. Czy wiesz, że obecnie istnieje wiele rodzajów protez stałych i ruchomych?

  • korony,
  • mosty
  • licówki,
  • wkłady koronowe,
  • wkłady koronowo-korzeniowe,
  • protezy szkieletowe,
  • protezy nakładowe,
  • protezy osiadające.

Nie musisz samodzielnie podejmować decyzji odnośnie wyboru odpowiedniej protezy. Zaufaj naszemu doświadczonemu protetykowi, który przeprowadzi dokładne badanie wstępne i wywiad. Przedstawi następnie plan leczenia, uwzględniając Twoje potrzeby i oczekiwania finansowe. 

Naszym zadaniem jest przywrócenie Tobie radości z powodu funkcjonalnego i zdrowego uzębienia. Rozpocznij z nami już dzisiaj swoją drogę do wymarzonego uśmiechu! Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i skontaktuj się z rejestracją w celu umówienia pierwszej wizyty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *