Zasięg działania

Protetyka ortodoncja aparaty Warszawa Żoliborz

Zastanawiasz się nad założeniem aparatu ortodontycznego sobie lub swojemu dziecku? Na początek warto, abyś poznał rodzaje i celowość zakładania aparatów różnego typu. Podczas wstępnej konsultacji, nasz ortodonta zapozna Cię ze szczegółami leczenia ortodontycznego. Jeśli natomiast interesuje Cię uzupełnienie braków w uzębieniu to skorzystaj z fachowej pomocy naszego dobrego protetyka. Obu specjalistów, ortodontę i protetyka znajdziesz w naszej klinice w pobliżu Warszawy Żoliborz. 

 

Aparaty ortodontyczne Warszawa Żoliborz

Czy aparat ortodontyczny to na pewno rozwiązanie dla mnie? Na jaki typ aparatu powinienem się zdecydować? Po pierwsze, podczas wizyty ortodonta przeprowadza wstępny wywiad i diagnozę Twojego zgryzu i uzębienia. Na tej podstawie dobiera najlepsza metodą leczenia i rodzaj aparatu ortodontycznego. Na pewno weźmie pod uwagę Twoje indywidualne preferencje, jak np. widoczność aparatu czy rodzaj jego wkładania. Jednak przede wszystkim dopasuje go do Twojego aktualnego zgryzu i możliwość jego korekty. Do wyboru mamy aparaty ortodontyczne stałe, aparaty ortodontyczne ruchome oraz przezroczyste nakładki. Ostateczną decyzję podejmujesz Ty w konsultacji z ortodontą. 

 

Ortodonta Warszawa Żoliborz

Jak wybrać dobrego ortodontę i na co zwrócić uwagę? Dobry ortodonta powinien posiadać kilka cech:

  • posiadać wyższe wykształcenie i stale podnosić swoje kwalifikacje zawodowe,
  • wykazywać się empatią i życzliwością w stosunku do pacjenta,
  • dbać o sterylne warunki w gabinecie stomatologicznym,
  • stosować nowoczesne metody i sprzęty, według najnowszych osiągnięć technologicznych z dziedziny stomatologii,
  • cierpliwie wyjaśniać zawiłe kwestie i odpowiednio reagować na problemy pacjenta,
  • być dostępnym dla pacjenta i oferować wymagane wizyty kontrolne, które są niezbędne podczas leczenia ortodontycznego. 

 

Protetyk Warszawa Żoliborz

Nasz doświadczony protetyk pomoże Ci natomiast z przywróceniem pięknego uśmiechu. Zadba o to, aby uzupełnić Twoje braki w uzębieniu z wykorzystaniem nowoczesnych rodzajów protez i nakładek. Zajmie się rekonstrukcją pojedynczych zębów i ich ubytków, a nawet całych łuków zębowych. Nowoczesna protetyka przywraca zdrowie, estetykę i funkcjonalność jamie ustnej i zębom. Wśród najbardziej popularnych rodzajów protez możemy wyróżnić:

  • protezy stałe – korony, mosty, wkłady koronowe, wkłady koronowo-korzeniowe, licówki,
  • protezy ruchome – protezy szkieletowe, protezy nakładowe, protezy osiadające.

 

Masz jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie aparatów ortodontycznych, usług ortodonty czy protetyka? Zadzwoń do naszej rejestracji i umów się na swoją pierwszą wizytę! Czekamy na Ciebie w pobliżu Warszawy Żoliborz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *