Zasięg działania

Stomatologia zachowawcza estetyczna dziecięca Warszawa Ochota

Zadbaj z pomocą naszych specjalistów o zęby swoje i Twoich dzieci! Podczas pierwszej konsultacji postawimy wstępną diagnozę i zaproponujemy najbardziej skuteczne formy leczenia. Poinformujemy o planowanym czasie przeprowadzania zabiegu i ilości planowanych wizyt. Zadbamy o Twój najwyższy komfort przy każdym spotkaniu, ponieważ to Ty jesteś najważniejszy. Otoczymy kompleksową opieką całą Twoją rodzinę! Zgłoś się do nas, jeśli jesteś w pobliżu Warszawy Ochota. 

 

Stomatolog dziecięcy Warszawa Ochota

Stomatolog dziecięcy to wyjątkowy specjalista, który powinien posiadać umiejętność pracy z dziećmi. Nasi dentyści posiadają doświadczenie w pracy z najmłodszymi, wykazują się empatią i zrozumieniem potrzeb. Kierują się dobrem młodego pacjenta i zwracają szczególną uwagę na jego samopoczucie. Potrafią złagodzić lęk i strach związany z prowadzonym leczeniem. Ponadto cierpliwie tłumaczą poszczególne etapy zabiegu, ponieważ zależy im na tym, aby pacjent nie czuł się niczym zaskoczony. Oddaj w nasze fachowe ręce swoje dziecko i rozwiąż jego problemy stomatologiczne

Stomatologia estetyczna Warszawa Ochota

Zadbaj z nami o swój wygląd i popraw estetykę uśmiechu. W naszej bogatej ofercie z zakresu stomatologii estetycznej znajdziesz takie zabiegi, jak:

  • wybielanie,
  • piaskowanie,
  • lakowanie,
  • usługi ortodontyczne,
  • usługi protetyczne.

Zapraszamy szczególnie mieszkańców z okolic Warszawy Ochota. Do naszej kliniki trafisz bez problemu własnym lub publicznym środkiem transportu. 

Stomatologia zachowawcza Warszawa Ochota

Czym zajmuje się stomatologia zachowawcza? Ta dziedzina stomatologii dba przede wszystkim o zapobieganie, diagnozowanie, a także leczenie zębów i całej jamy ustnej. Wśród zabiegów, które oferuje możemy wyróżnić, między innymi:

  • leczenie próchnicy – czyli usunięcie zainfekowanej tkanki z miazgi zęba, a następnie wypełnienie go specjalnym materiałem, który wzmacnia ząb i zabezpiecza go przed bakteriami. 
  • plombowanie zębów – polega na wypełnieniu zęba trwałym, specjalistycznym materiałem w celu przeciwdziałania powstawaniu próchnicy,
  • leczenie kanałowe – stosujemy, kiedy ząb jest poważnie zainfekowany lub uszkodzony, najczęściej właśnie w przypadku bardzo rozwiniętej próchnicy,
  • profilaktykę i naukę dbania o właściwą higienę jamy ustnej i zębów.

Z uwagi na to, że nieleczone stany zapalne i długotrwałe choroby przyzębia mogą poważnie zagrażać naszemu zdrowiu, warto regularnie robić przeglądy z zakresu stomatologii zachowawczej. Podstawą jest tutaj właściwa pielęgnacja, jak i systematyczna opieka doświadczonego stomatologa. 

Zadbaj o zdrowie swoje i swojego dziecka! Już dzisiaj zadzwoń i umów się na wizytę w naszej rejestracji. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *