Zasięg działania

Stomatologia zachowawcza estetyczna dziecięca Warszawa Śródmieście

Pod hasłem “stomatologia” kryje się wiele różnych dziedzin. Najczęściej nie zdajemy sobie sprawy, że w zależności od posiadanego problemu stomatologicznego będziemy korzystać z konkretnej gałęzi stomatologii. W naszej ofercie posiadamy specjalistów, między innymi z zakresu stomatologii dziecięcej, estetycznej i zachowawczej. 

 

Stomatolog dziecięcy Warszawa Śródmieście

Jeśli szukasz sprawdzonego stomatologa dziecięcego, który należycie zadba o Twoje dziecko od wczesnych lat życia, aż do wieku nastoletniego to skorzystaj z usług naszej kliniki. W naszym zespole znajdują się stomatolodzy z odpowiednim podejściem do dzieci, którzy potrafią zadbać o ich komfort i stworzyć przyjazną atmosferę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu poradzą sobie z objawami lęku i strachem przed gabinetem dentystycznym. Zaufaj naszym specjalistom i oddaj swoje dziecko w ich dobre ręce. 

 

Stomatologia estetyczna Warszawa Śródmieście

Marzysz o poprawie swojego wyglądu? A może chciałbyś odzyskać wiarę w siebie i czuć się pewniej podczas uśmiechania? Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Czy zależy Ci na profesjonalnej obsłudze oraz pięknym uśmiechu? Umów się na wizytę do naszej kliniki w okolicach Warszawy Śródmieście. 

 

Stomatologia zachowawcza Warszawa Śródmieście

Co wyróżnia stomatologię zachowawczą od innych dziedzin? Przede wszystkim zajmuje się ona profilaktyką próchnicy zębów. W zakresie swoich działań ma również leczenie innych ubytków zębów. Ponadto ma na celu utrzymanie zdrowych i estetycznie wyglądających zębów. Wśród licznych zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, możemy wyróżnić:

  • plombowanie, czyli wypełnianie ubytków – stomatolog usuwa chore lub zniszczone fragmenty zęba i wypełnia go materiałem plombującym,
  • odbudowa brakującego zęba – możliwe jest za pomocą wielu rozwiązań protetycznych,
  • usuwanie kamienia nazębnego – istnieją różne metody oparte między innymi na piaskowaniu i skallingu,
  • leczenie endodontyczne, inaczej kanałowe – usuwanie zainfekowanej tkanki z miazgi zęba, najczęściej w zaawansowanym stadium próchnicy,
  • lakierowanie i lakowanie zębów – zabiegi zabezpieczają szkliwo przed uszkodzeniami, bakteriami i rozwojem próchnicy,
  • leczenie problemów z nadwrażliwością zębów, na przykład z powodu temperatury spożywanych posiłków czy występowania krwawienia dziąsłowego.

 

Jesteś zainteresowany którymś z przykładowych zabiegów? Masz problem, ale wciąż się zastanawiasz z pomocy jakiego specjalisty skorzystać? Zgłoś się do nas, a my rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *