Zasięg działania

Stomatologia zachowawcza estetyczna dziecięca Warszawa Ursynów

Zachowaj swój uśmiech w doskonałej formie! Nasza klinika stomatologiczna oferuje szeroki zakres usług związanych z ochroną zębów, profilaktyką i estetyką. Mamy w swoim gronie lekarzy-specjalistów, którzy współpracują z dziećmi. Doświadcz wyjątkowej opieki dentystycznej w okolicach Warszawy Ursynów!

 

Stomatolog dziecięcy Warszawa Ursynów

 

Oferujemy kompleksowe usługi profilaktyki przeciwpróchniczej dla dzieci, między innymi takie jak: 

 • fluoryzacja – czyli pokrycie zębów fluorem, który zwiększa odporność na działanie kwasów i mechanicznym uszkodzeniom,
 • lakowanie – pokrywanie zębów specjalnym preparatem, który zapobiega gromadzeniu się bakterii wywołujących próchnicę,
 • ortodoncja – dla najmłodszych przewidziane są aparaty ruchome, ale ich rodzaj zmienia się wraz z wiekiem pacjenta,
 • edukacja stomatologiczna – nauka podstawowej higieny jamy ustnej i podawanie zaleceń odnośnie spożywanych pokarmów i pielęgnacji uzębienia mlecznego, a później stałego.

Ponadto dbamy o to, aby przyzwyczajać najmłodszych pacjentów do wizyt u stomatologa dziecięcego już od najmłodszych lat. Kierujemy się empatią i wrażliwością, mając na uwagę specyficzne potrzeby młodych osób. Zapraszamy na pierwsze, edukacyjne wizyty rodziców i ich dzieci. Wczesna profilaktyka może zapobiec w przyszłości poważnemu i długotrwałemu leczeniu. 

 

Stomatologia estetyczna Warszawa Ursynów

 

Czasami zdarza się, że mimo dojrzałego wieku wstydzimy się publicznie uśmiechać i pokazywać innym osobom nasze zęby. Najczęściej jest to spowodowane ich ubytkami, brakami, żółknięciem lub nieestetycznym wyglądem. To wszystko może mieć wpływ na nasze samopoczucie i pewność siebie. Kto nie chciałby okazywać radości całym sobą? Jeśli Twoją głowę zaprzątają podobne problemy, to my spieszymy Ci z pomocą!

 

Zapoznaj się z naszymi usługami w zakresie stomatologii estetycznej, takimi jak:

 • wybielanie zębów – metoda nakładkowa i metoda Beyond,
 • piaskowanie,
 • lakowanie,
 • scaling,
 • polerowanie,
 • uzupełnianie braków lub uszkodzeń w uzębieniu,
 • ortodoncja dla dorosłych.

 

Stomatologia zachowawcza Warszawa Ursynów

 

Stomatologia zachowawcza to dziedzina, której głównym celem jest profilaktyka i skuteczne leczenie, aby Twoje zęby i uśmiech były jak najdłużej naturalne i w doskonałej formie. Bez względu na wiek, skorzystaj z profesjonalnej opieki naszych stomatologów. Pomożemy rozwiązać Twoje problemy związane z próchnicą, plombowaniem czy leczeniem kanałowym. 

 

Pamiętaj, że zapobieganie jest kluczem dla Twojego zdrowia! 

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę w pobliżu Warszawy Ursynów i zapewnić sobie lub Twoim bliskim jak najlepszą opiekę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *